ACEST LOC DE MUNCA NU MAI ESTE VALABIL

Actiuni companie

Operator Call Center

  • » Companie: Confidential
  • » Valabil pana la: 09 Octombrie 2017
  • » Vizualizari: 62
  • » Tip job: Full time
  • » Domeniu: Voluntariat/nonprofit/ONG
  • » Nivel experienta: Entry level (mai putin de 3 ani)
  • » Numar aplicanti: 0

Detalii job

Responsabilitati

Primeste apeluri de la clienti si le furnizeaza suportul necesar.
Se lucreaza in ture, inclusiv de noapte.
Program flexibil

Cerinte

Persoana tanara, dinamica.
Bune abilitati de comunicare.
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.
Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj.
Nu este neaparat nevoie de experienta anterioara.

Beneficii Oferite

Salariu motivant.
Bonuri de masa.
Bonusuri periodice si bonusuri de performanta.
Program flexibil, in special pentru sudenti.

Descrierea firmei

Serviciu asistenta clienti

Inchide

Parola

Am uitat parola Cont nou
Conteacteaza-te prin Facebook

Acum te poti conecta si prin contul tau de Facebook! Da click pe butonul de mai jos si introdu datele tale:

Login with Facebook