Uniunea Studentilor din Romania s-a inscris la seminarile Twice Academy!
Joi, 12 aprilie, incepand cu orele 21.00, inauguram in Club TWICE seminarile practice de distratie ale TWICE Academy, in parteneriat cu Uniunea Studentilor din Romania.
Dragi studenti, stim ca ati scapat de sesiune si acum priviti bucurosi spre inca un semestru linistit. Sesiunea viitoare pare asa de departe incat amenintarea ei este surda. Gata cu examenele, cu emotiile si cu tonele de pagini de invatat. A venit primavara, asa ca mintea va sta numai la distractie.
Uniunea Studentilor din Romania are grija de voi si nu vrea sa va culcati pe o ureche acum ca sesiunea s-a sfarsit. A aflat de seminarile practice de distractie ale Twice Academy si s-a hotarat sa va invite pe toti acolo.
Inaugurarea seminarilor are loc pe 12 aprilie in Club Twice, incepand cu orele 21.00.
Este o buna ocazie pentru studentii din anii mai mari sa isi perfectioneze „tehnica” de distractie, iar pentru boboci sa fie initiati in ceea ce inseamna viata de noapte in aceasta perioada frumoasa a vietii.
Discutile vor fi libere si pe ce teme doriti, totul intr-un cadru nonconformist pentru a va simti in largul vostru si pentru a va cunoaste mai bine intre voi.
Va asteapta multe surprize, concursuri, muzica buna si bauturi la preturi studentesti, iar intrarea este libera.
Daca toate seminarile ar fi asa, suntem siguri ca prezenta ar fi maxima.
Te asteptam sa faci parte din prima promotie a TWICE Academy si sa devii Master in domeniul distractiei!
Vineri, 13 aprilie Program: 21.00 - 05.00
Etaj: TWICE si PRO FM va invita la
"TLS Party"-Cine ti-a spus sa fii cuminte?
MC LYVYOO, DJ Marcus – etaj
Subsol: DJ BOTANIK
Intrare libera pentru fete, 10 lei baietii
Sambata, 14 aprilie Program: 21.00 - 05.00
subsol+etaj: “NOPTI ALBASTRE IN TWICE”
MC Fintescu, DJ Marcus– etaj
DJ @LIEN – subsol
Intrare libera pentru fete
10 lei baietii
Duminica, 15 aprilie
Program: 21:00 – 05:00
etaj: inchis
subsol:„DANCE CLASSICS” cu DJ IORGU
intrare libera
Luni, 16 aprilie inchis
Marti, 17 aprilie inchis
Miercuri, 18 aprilie Program: 21.00 - 05.00
subsol: "THROUGH THE AGES" cu DJ Botanik
etaj: PRO FM si MOF records prezinta:
"V.I.P. Party"
Atmosfera=Mihai si Florin de la Hi-Q
Muzica= DJ Star
VIP-uri= Prietenii lor
Invitat= TU
Intrare libera pentru fete, 5 lei baietii
Joi, 19 aprilie Program: 21.00-05.00:
etaj: Twice si USR te invita la petrecere studenteasca!
cu DJ & MC LYVYOO
subsol:„DREAM DANCE” cu DJ BOTANIK
Lasa-te purtat de val, danseaza pana la epuizare!
Intrarea libera
PROGRAM CLUB TWICE 12 APRILIE - 19 APRILIE 2007
label
Evenimente
calendar_month
2007-04-11, 00:00
autorenew
2025-09-29, 16:53
history_edu
studentie.ro